Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.1.2008

Dobrý den,
po delší pauze opět zdravíme z jihu Čech. Rickoušek se už u nás zcela zabydlel.
Je to naše zlatíčko (viz přiložené fotografie). Už zjistil jaký je denní režim,
kdy se jde na procházku a kdy dostane nažrat. Venku ho zatím nepouštíme z¨vodítka, protože na povel "ke mně"přijde tu a tam. První týden u nás se příliš neprojevoval, ale následující týdny nám dokazuje,že je velký lovec a společník. V kuchyni je pořád ve střehu, zda něco neupadne, a když už náhodou něco upadne, tak děláme hon na Ricka. Pud lovce se také projevil i v pokuse o spřátelení s morčetem. Proto se morče odstěhovalo na ledničku.Zjistili jsme, že se venku strašně bojí petard. Takže venčení na sídlišti v období Vánoc a Silvestra bylo někdy obtížné. Ale na Silvestra Rickoušek koukal na ohňostroj z okna se zaujetím. Má už taky psí kamarádku Nelinku (maltézáček), s kterou si venku hraje. Své psí kamarády si Rick dost vybírá. Ti co jsou vyšší a těžší než on, tak na ty vrčí a štěká ( hlavně na ovčáky a retrívry). Ostatní
jsou kamarádi. Příští týden se chystáme na čipování a také chceme vzít Ricka s sebou na běžky. Jsme zvědaví, jak se mu to bude líbit. Ve sněhu řádí jako smyslu zbavený.
Přejeme Vám krásný nový rok 2008 a hodně nových páníčků a paniček pro Vaše
svěřence.
S pozravem
Rick, Marcela a Martin

2.4.2008

Dobrý den,
zdravíme z ČB. Už se chystáme delší dobu Vám napsat, co je nového a poslat nové fotky, ale pořád jsme jen o tom mluvili:-). Rickoušek je naše zlato. Už nám leze i do postele. Chodíme s ním i na cvičák. Teď se ho snažíme naučit povel "lehni". Přes pamlsky to docela jde. Jinak je to velký spáč. Ráno ho někdy musíme dlouho přemlouvat, aby šel ven.
Budeme se snažit co nejdříve Vám poslat nějaké nové fotečky.
S pozdravem Marcela, Martin a Rickoušek

9.6.2008

Dobrý den,
po delší době zdravíme opět z Č.B. Dnes je to půl roku, co je Rickoušek u nás. A zároveň je to den, který jsme určili jako jeho narozeniny, protože jsme si ho brali jako 1,5 letého, a proto jsou mu dnes 2 roky. Občas se tedy chová jako by neměl ani půl roku. Posíláme fotky z procházky kolem rybníků. Rick se projevil jako velký plavec - musí si jít zaplavat do každé vodní plochy. Za 14 dní jedeme na dovolenou do Krkonoš, tak Vám pak pošleme fotky Ricka z výstupu na Sněžku. Chtěli jsme Vás poprosit, jestli byste nám nezjistili, jakým způsobem se Rick dostal do chebského útulku. Pomohlo by nám to pochopit některé Rickovo reakce. Např. strašně se bojí kartáče, takže nemáme šanci ho vyčesat. Předem děkujeme.
A jak se daří Vám a Vašemu útulku? Dofáme, že je vše v nejlepším pořádku.
S pozdravem
Marcela, Martin a Rick

Fotky: http://galerie.albumfotek.cz/16599/